NaujienosAnykščių rajono vadovų pasitarimas

Anykščių švietimo pagalbos tarnyba

Anykščių rajono vadovų pasitarimas

Artėjant naujiems mokslo metams, rugpjūčio 26 dieną Anykščių menų inkubatoriuje – menų studijoje įvyko rajono švietimo įstaigų vadovų pasitarimas. Pasitarime dalyvavo Anykščių rajono savivaldybės meras Sigutis Obelevičius, mero pavaduotojas Dainius Žiogelis, mero patarėja Vaida Jucienė, švietimo skyriaus specialistai, švietimo įstaigų direktoriai, jų pavaduotojai ugdymui, skyrių vedėjai.

Pasitarimas prasidėjo prasminga paskaita ,,Kaip kalbėti, kad būtum išgirstas ir suprastas?“, kurią vedė konsultantas-treneris, profesionalus dramos teatro režisierius bei aktorius Donaldas Duškinas. Lektorius pasidalino praktiškais patarimais apie efektyvų bendravimą, kalbėjimą ir susikalbėjimą su visa mokyklos bendruomene: vadovais, pedagogais, mokiniais ir jų tėvais. Sprendimai, aplinka šiandien kaip niekada yra dinamiški, todėl efektyvus bendravimas ir susitarimai tampa ypač reikšmingi ir reikalingi.

Pasitarimo metu švietimo skyriaus vedėja Jurgita Banienė pristatė naujų mokslo metų aktualijas. Pasitarimo metu netrūko klausimų ir diskusijų. Švietimo įstaigų vadovai galėjo ne tik išklausyti informacijos, bet ir diskutuoti rūpimais klausimais.

Linkime visai Anykščių rajono švietimo bendruomenei efektyvaus bendravimo, drąsos, darbštumo, kūrybiškumo artėjančiais mokslo metais.

 

Norite gauti naujienas el. paštu?

    privatumo politika