Uncategorized @ltGalime pakreipti bures

Anykščių švietimo pagalbos tarnyba

Galime pakreipti bures

Vykstant švietimo pokyčiams, svarbiausias jų sėkmingo įgyvendinimo garantas yra mokytojų pasirengimas, jų dalykinės ir socialinės kompetencijos, pozityvios vertybinės nuostatos, gebėjimas dirbti komandoje ir bendradarbiavimas.

Rugsėjo 13 dieną prasidėjo mokytojų metodinių būrelių maratonas: metodiniuose susirinkimuose tema „Profesiniai dialogai apie atnaujintos dalyko programos įgyvendinimą“ mokytojai bei pagalbos specialistai dalijasi mokymuose įgyta informacija, patirtimis bei vykdytomis veiklomis rengiantis diegti atnaujintą ugdymo turinį ir planuoja naujų mokslo metų veiklas. Didžiulė atsakomybė, nuolatinės pastangos ją išpildyti sukelia nuovargį, išsekimą, profesinį perdegimą. Kiekviena pradžia būna nelengva, tačiau kūrybingi mokytojai dalindamiesi įgytomis žiniomis, naujomis idėjomis ir savo patirtį praturtindami kolegų patirtimis lengviau įveiks permainų sukeltas kliūtis. Juk, pasak legendinio amerikiečių kantri muzikos atlikėjo Džimio Dyno, „aš negaliu pakeisti vėjo krypties, tačiau galiu pakreipti bures, kad visada pasiekčiau savo tikslą.“

Dėkojame mokytojų metodinių būrelių pirmininkams už nuoširdų bendradarbiavimą, profesinį sąmoningumą ir solidarumą ir linkime sėkmingų naujų mokslo metų.

 

Tautvydo Kontrimavičiaus nuotraukoje – lituanistų metodinis susirinkimas B. Buivydaitės muziejuje. Nuoširdžiai dėkojame muziejaus direktoriui Antanui Verbickui už svetingą priėmimą.

Galime pakreipti bures

Norite gauti naujienas el. paštu?

[contact-form-7 404 "Not Found"]
Eiti prie turinio