Uncategorized @ltIšmokti Vaikystę

Anykščių švietimo pagalbos tarnyba

Išmokti Vaikystę

…Reiks Vasaros mokyklą žalią
Dabar lankyti būtinai.
Rugpjūtį, Liepą ir Birželį
Reikės išmokt atmintinai.

Bet aš žinau, kad ją lankyti
Lig sutemų tau nepabos!..
Ir taip išmoksi tu Vaikystę,
Kad nepamirši niekados…

(J.Erlickas „Privaloma vasara“)

 

Vasaros stovyklose vaikai patiria įsimintiniausių įspūdžių savo gyvenime. Jos atitraukia nuo kasdienybės, panardina į jaudinančius nuotykius, išmoko daugybės naujų įgūdžių ir suteikia galimybę susirasti gerų draugų. Šiemet, paskutinę birželio savaitę, Švietimo pagalbos tarnyba vėl tradiciškai surengė vaikų vasaros stovyklą „Bandyk, atrask, mąstyk“, kurios veiklos sritys yra sveikatinimas, kritinio mąstymo, problemų sprendimo kompetencijų ugdymas ir edukacinės veiklos gamtoje.

Stovykloje vaikai dalyvavo įvairiose grupinėse veiklose, mokėsi dirbti komandoje, bendrauti su kitais vaikais ir savarankiškai priimti sprendimus. Pradžioje dalyviai susipažino, kūrė stovyklos taisykles, atliko grupines dailės terapijos užduotis. Kitomis dienomis vaikai įsitraukė į dar įdomesnius užsiėmimus: mankštinosi ir mokėsi plaukti baseine, tapė akmenėlius, žaidė aktyvius žaidimus, dalyvavo estafetėse, desertų gaminimo edukacijoje, mokėsi senovinių žaidimų, pramogavo Labirinto parke. Kiekvieną dieną vykdavo savirefleksija, būtina naujų patirčių įsisavinimui: vaikai ir pedagogai aptardavo, ką jie veikė, išmoko ir suprato.

Vasaros stovykloje vaikai turėjo galimybę reikšti savo mintis ir emocijas, mokėsi bendrauti su juos supančiu pasauliu, spręsti įvairius iškylančius konfliktus, tapo savarankiškesni, atsakingesni, įgijo daugiau bendravimo įgūdžių ir pasitikėjimo savimi. Dalyvaudami įvairiose veiklose jie susipažino su skirtingais požiūriais ir nuomonėmis, o stovykloje sukurta aplinka skatino gerbti vienas kitą. Tačiau svarbiausia – sveikai ir linksmai praleidę laiką, susiradę naujų draugų ir patyrę įdomių įspūdžių vaikai sustiprėjo, tapo laimingesni ir neabejotinai norės sugrįžti čia ir kitą vasarą.

Išmokti VaikystęIšmokti VaikystęIšmokti VaikystęIšmokti VaikystęIšmokti VaikystęIšmokti VaikystęIšmokti VaikystęIšmokti VaikystęIšmokti VaikystęIšmokti VaikystęIšmokti VaikystęIšmokti Vaikystę Išmokti VaikystęIšmokti VaikystęIšmokti VaikystęIšmokti VaikystęIšmokti VaikystęIšmokti Vaikystę

Norite gauti naujienas el. paštu?

[contact-form-7 404 "Not Found"]
Eiti prie turinio