NaujienosJau ketvirtą kartą įvyko Anykščių r. mokinių gamtotyrinių darbų konferencija

Anykščių švietimo pagalbos tarnyba

Jau ketvirtą kartą įvyko Anykščių r. mokinių gamtotyrinių darbų konferencija

2021 m. balandžio 27 d. Anykščių regioninio parko direkcija ir Anykščių švietimo pagalbos tarnyba organizavo Anykščių r. bendrojo ugdymo įstaigų mokinių konferenciją „Mokinių gamtotyriniai darbai“. Šį konferencija vyksta nuo 2017 metų, pernai konferencija buvo atšaukta dėl pandemijos, o šiemet pirmą kartą konferencija įvyko nuotoliniu.

Konferencijoje dalyvavo 6, 8 ir II gimn. klasių mokiniai iš Anykščių r. Troškūnų Kazio Inčiūros gimnazijos bei Anykščių Antano Vienuolio progimnazijos ir pristatė šešis pranešimus įvairiomis temomis: apie begonijų auginimą ir tręšimą, bebrų pažeistus medžius, Baltijos jūros projekto įgyvendinimą, paukščius Šeimyniškėlių piliakalnio apylinkėse, aplinkos poveikį medžiams, natūralius kiaušinių marginimo būdus.

Konferencijos pranešimus vertino vertinimo komisija, kuriai vadovavo Anykščių rajono meras Sigutis Obelevičius. Vertinimo komisijos nariai skatino mokinius būtinai tęsti savo tiriamuosius darbus, išreiškė nuoširdžią padėką mokinius ruošusiems mokytojams.

Konferencijos dalyviai bus apdovanoti padėkos raštais, vertingomis knygomis, mokytojai gaus pažymas už metodinę veiklą.

Dėkojame visiems konferencijos dalyviams ir linkime tęsti tiriamąją gamtotyrinę veiklą ir toliau!

Nuotraukose pateikiami pavyzdžiai iš mokinių atliktų tiriamųjų darbų pristatymų.

 

Norite gauti naujienas el. paštu?

    privatumo politika