Uncategorized @ltKita mokytojo asmenybės pusė

Anykščių švietimo pagalbos tarnyba

Kita mokytojo asmenybės pusė

Sausio 17-oji – Krašto apsaugos savanorių pajėgų įkūrimo diena. Šia proga pajėgose tarnaujantys kariai savanoriai kviečiami dėvėti kario uniformą savo civiliniame darbe, paskaitose, taip pat laisvalaikiu.

Būtent šią dieną Tarnyboje vykusioje Iniciatyvių mokytojų klubo pokalbių popietėje „Kita mokytojo asmenybės pusė“ diskutavome apie valios bei ištvermės ugdymą, sportą, poilsį, keliones, kitus mėgstamus laisvalaikio užsiėmimus. Renginį vedė Iniciatyvių mokytojų klubo pirmininkė socialinė pedagogė Vilda Strolienė, kuri papasakojo, kokią įtaką savanoriavimas padarė jos asmenybei. Dėkojame Vildai už šaunias idėjas, gerą energiją ir įdomias istorijas. Popietės dalyvės pasidalijo mintimis apie savo laisvalaikio užsiėmimus, jų naudą ir įtaką mokytojo darbui.

Mokslininkai teigia, kad žmonės, reguliariai užsiimdami jiems patinkančia veikla, stiprina savo psichologinį imunitetą, o tai reiškia, kad jie tampa atsparesni šiandieninės visuomenės iššūkiams, tokiems, kaip greitas gyvenimo tempas, nuolat didėjantys reikalavimai ir su tuo susijusi stipri emocinė įtampa. Viena iš labiausiai susijusių su rizika patirti stresą profesijų, pasak tyrimų, yra mokytojai. O prasmingai organizuotas laisvalaikis, reguliarūs užsiėmimai mylima veikla pasižymi dideliu terapiniu efektu, teigiamai veikia psichinę ir fizinę sveikatą, palaiko gerą darbingumą, skatina mąstyti pozityviai. Tad smagu, jog dauguma mokytojų turi mėgstamų užsiėmimų. Juk šiuolaikinei mokyklai, mokiniams taip reikia emociškai stabilaus, giedrą nuotaiką ir pozityvumą skleidžiančio mokytojo.

Kita mokytojo asmenybės pusė

Norite gauti naujienas el. paštu?

[contact-form-7 404 "Not Found"]
Eiti prie turinio