Uncategorized @ltLeiskite jiems spindėti

Anykščių švietimo pagalbos tarnyba

Leiskite jiems spindėti

Spalio 5 dieną Anykščių kultūros centre vyko Tarptautinės mokytojų dienos paminėjimas, kuriame tradiciškai renkamas rajono Metų mokytojas. Nominacijoje dalyvavusios mokytojos Vilija Gimbutienė, Ilona Strumilienė, Regina Žvirblienė ir Virginija Paliulionienė apdovanotos padėkų raštais, o Metų mokytojos vardas suteiktas Anykščių Antano Vienuolio progimnazijos mokytojai Daliai Keibienei.

Mokytojus su profesine švente pasveikino Anykščių rajono savivaldybės meras Sigutis Obelevičius, mero pavaduotojas Dainius Žiogelis ir Švietimo skyriaus vedėja Jurgita Banienė. Renginį vedė Troškūnų teatro studijos vadovė Jolanta Pupkienė, o jaunieji aktoriai jautriai skaitė laiškus mokytojams ir klojo nominantams improvizuotą raudoną kilimą. Kalbėjusieji dėkojo mokytojams už meilę ir supratimą, rūpestį ir atsidavimą savo darbui, linkėjo geros nuotaikos ir energijos.

Susirinkusius pasveikino ir Jokūbo Bareikio bei Rafailo Karpio muzikinis-edukacinis projektas „The Beatles Show“, pakerėjęs visų širdis teatralizuotu muzikiniu pasakojimu apie legendinę grupę „The Beatles“. Pasakodami Džono Lenono istoriją, muzikantai atskleidė įdomių faktų apie spalvingą šios išskirtinės įvairiapusės asmenybės gyvenimą, grupės narių tarpusavio santykius. Koncerte skambėjo gražiausios bitlų ir Dž. Lenono dainos – romantiškos ir maištingos, linksmos ir svajingos, mažiau girdėtos ir visiems puikiai žinomi šedevrai, su kuriais užaugo ir daugelis mokytojų. Tad koncerto metu užsimezgė artimas atlikėjų ryšys su publika, klausytojai pritarė muzikantų improvizacijoms, dainavo kartu su jais visiems puikiai žinomų kūrinių priedainius.

Smagu, kad šią šventinę dieną buvo prisimintas ir pagerbtas kilnus mokytojų darbas, be kurio pasaulis nebūtų toks gražus, turtingas ir padorus. Tačiau turbūt svarbiausia, kad ši šventė buvo puiki proga visiems – dirbantiems ir dirbusiems – susitikti, apsikabinti, pabendrauti. Visi mokytojai – rūpestingi, kūrybingi, išmintingi ir kantrūs – buvo, yra ir visuomet bus vertinami ir reikalingi. Mokytojas yra šviesos nešėjas, kurio pagrindinė užduotis – būti jaunų žmonių kūrėju – per daugybę metų nepasikeitė ir nepasikeis. O kad jie ir jaustųsi oriais kūrėjais, reikalingas visuomenės palaikymas ir pagarba. Juk, pasak Sokrato, „kiekvienas žmogus turi saulę, tiesiog leiskite jam spindėti.“

Leiskite jiems spindėtiLeiskite jiems spindėtiLeiskite jiems spindėtiLeiskite jiems spindėtiLeiskite jiems spindėtiLeiskite jiems spindėti

Norite gauti naujienas el. paštu?

[contact-form-7 404 "Not Found"]
Eiti prie turinio