NaujienosTroškūniečiai labiausiai klausė informacijos apie nepilnamečių prasižengimus

Anykščių švietimo pagalbos tarnyba

Troškūniečiai labiausiai klausė informacijos apie nepilnamečių prasižengimus

Troškūnų Kazio Inčiūros gimnazijos 7 klasės mokiniai, organizuojant ugdymo karjerai pamokas, lankėsi Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Anykščių policijos komisariate. Veiklos skyriaus vyriausioji tyrėja Rūta Avižaitė, pasitelkusi į pagalbą Reagavimo skyriaus pareigūnus, parodė, kaip įrengti policijos automobiliai, kaip greitai pareigūnai turi išvykti pagal iškvietimą, kokią įrangą pasiimti. Paaiškino, kam reikalingos kameros policijos komisariato patalpose, policijos automobiliuose, mieste ir miesteliuose bei prisegamos išvykstant į iškvietimus. Vaikai galėjo išbandyti policijos automobilio vietą, kurioje talpinamas ir transportuojamas sulaikytasis. Nedrausmingo elgesio berniukai nedrįso atsisėsti į automobilį, todėl juo aktyviai domėjosi mergaitės. Paaugliams buvo parodytos laikino sulaikymo kameros, paaiškinta, kodėl iš sulaikytojo paimami jo asmeniniai daiktai iki batų raištelių. Vaikai pamatė vaikų apklausos kambarį, sužinojo nepilnamečiams vykdomų apklausų subtilybes. Pareigūnų sporto salėse vaikus sužavėjo sporto įranga, kuri reikalinga policininkų fiziniam pasiruošimui.

Didžiausią dėmesį vedančioji atkreipė į viešosios tvarko ir eismo taisykles, įpareigodama mokytojus pasikartoti su vaikais mokinių elgesio taisykles bei eismo taisykles, kurios ypač aktualios artėjant šiltam metų laikotarpiui.

Karjeros specialistė Asa Palaimienė

Troškūniečiai labiausiai klausė informacijos apie nepilnamečių prasižengimus Troškūniečiai labiausiai klausė informacijos apie nepilnamečių prasižengimus

Norite gauti naujienas el. paštu?

[contact-form-7 404 "Not Found"]
Eiti prie turinio