NaujienosUkrainiečių vaikų užimtumo savaitė

Anykščių švietimo pagalbos tarnyba

Ukrainiečių vaikų užimtumo savaitė

Atsiliepdama į Anykščių rajono savivaldybės siūlymą sudaryti sąlygas nuo karo pabėgusių ukrainiečių vaikams turiningai praleisti atostogas, Anykščių švietimo pagalbos tarnyba kartu su Kūno kultūros ir sporto centru bei Meno mokykla rugpjūčio 23–28 dienomis organizuoja, vykdo ir koordinuoja Ukrainiečių vaikų užimtumo savaitę.

Anykščių švietimo pagalbos tarnybai pakvietus dalyvauti Savaitės veiklose, į jas registravosi 20 Anykščių rajone gyvenančių ukrainiečių šeimų 10–16 metų vaikų. Sporto, meno, pažintinės veiklos vyksta kasdien visą savaitę nuo 9 iki 16 valandos.

Vaikų užimtumo savaitės metu ukrainiečių vaikams rengiami edukaciniai užsiėmimai Labirintų parke, išvyka siauruku į Rubikius, iškyla plaustu po ežerą, aktyvieji žaidimai gamtoje, pėsčiųjų žygis iš Rubikių į Anykščius. Susipažinę su Meno mokykla ir jos mokinių darbais, vaikai patys dalyvaus edukacinėje pamokoje „Muzikos instrumentų įvairovė“ ir keramikos užsiėmime. Ekskursijoje į Anykščių Šv. Mato bažnyčią susipažins su vargonais, Koplyčioje apžiūrės Meno mokyklos baigiamųjų dailės darbų parodą, dalyvaus meno terapijos užsiėmime „Piešiame mandalas“. Stovyklos veiklas vainikuos išvyka autobusu į Kernavę, Trakus ir Vilnių, kurios metu vaikai ne tik pamatys įspūdingiausius architektūros ir gamtos paminklus, bet ir susipažins su Lietuvos istorija.

Smagu, kad ši graži iniciatyva sulaukė rėmėjų. Siauruko muziejus vaikams padovanojo kelionę iki Rubikių.

Tikimės, kad dalyvaudami turiningose kultūros ir sporto veiklose ukrainiečių vaikai praplės savo akiratį, įgis daugiau žinių apie gražų mūsų kraštą ir motyvacijos patiems mokytis bei dalyvauti kultūrinėse veiklose.

Daugiau apie Ukrainiečių vaikų užimtumo savaitės veiklas sužinosite mūsų interneto svetainėje arba Facebook paskyroje.

Norite gauti naujienas el. paštu?

    privatumo politika