Uncategorized @lt„Vienintelis išmintingas būdas mokyti žmones – rodyti jiems pavyzdį“ (A. Einšteinas)

Anykščių švietimo pagalbos tarnyba

„Vienintelis išmintingas būdas mokyti žmones – rodyti jiems pavyzdį“ (A. Einšteinas)

Rugsėjo-spalio mėnesiais vyko mokytojų metodinių būrelių pasitarimai, kuriuose buvo aptariami praėjusių mokslo metų darbai, apžvelgiami šių mokslo metų švietimo prioritetai, numatomos ateities veiklos gairės.

Mokyklų metodiniai būreliai – tai metodinės veiklos mokyklose įgyvendintojai, gerosios patirties skleidėjai, tiesiogiai prisidedantys prie ugdymo proceso tobulinimo. Džiaugiamės, kad metodinių būrelių pirmininkai ir mokytojai bendradarbiauja, palaiko vienas kitą ir dirba kartu, ieškodami būdų savo bendruomenėje ir už jos ribų remtis savo praktika ir kartu mokytis iš naujų ir geresnių požiūrių, kurie įtakos ugdymą, pagerins jo kokybę. Vienas iš tokio dalijimosi gerąja patirtimi pavyzdžių buvo ketvirtadienį A. Vienuolio namuose-muziejuje vykęs, užbaigęs ir vainikavęs visų metodinių pasitarimų maratoną, rajono lituanistų metodinio būrelio susirinkimas. Muziejaus direktorius Antanas Verbickas ne tik svetingai atvėrė istorinių erdvių duris pasitarimo dalyvėms, bet ir apžvelgė kone visas Anykščių rajone vykstančias edukacijas, kviesdamas šia informacija pasidalinti savo mokyklose, bendruomenėse ir atvesti į šias įdomias veiklas mokinius.

Dėkojame mokyklų metodinių būrelių pirmininkams ir visiems mokytojams už nuoširdų darbą,  dalijimąsi savo žiniomis ir pastangas tobulinti ugdymo procesą.

„Vienintelis išmintingas būdas mokyti žmones – rodyti jiems pavyzdį“  (A. Einšteinas)

Norite gauti naujienas el. paštu?

[contact-form-7 404 "Not Found"]
Eiti prie turinio