Uncategorized @ltŽmogus, kuris nemoka svetimų kalbų, nieko neišmano ir apie savo kalbą

Anykščių švietimo pagalbos tarnyba

Žmogus, kuris nemoka svetimų kalbų, nieko neišmano ir apie savo kalbą

Sausio mėnesio Lietuvos mokinių olimpiadų maratoną vakar pradėjo Antano Baranausko pagrindinėje mokykloje įvykusi Lietuvos mokinių anglų kalbos olimpiada, kurioje dalyvavo 16 trečiųjų gimnazijos klasių mokinių iš Jono Biliūno gimnazijos ir Troškūnų Kazio Inčiūros gimnazijos.

Olimpiados nugalėtojais tapo Jono Biliūno gimnazijos mokiniai: I vietą laimėjo Tomas Grigonis, II – Eglė Pipiraitė, III – Tomas Žąsinas. Gimnazistus parengė mokytojas metodininkas Andrius Vitkūnas.

Dėkojame  v i s i e m s  olimpiados dalyviams, jų mokytojams, v i s i e m s,  kas sudarė sąlygas olimpiadai įvykti ir nuoširdžiai dirbo vertindami jos rezultatus. Džiugu, kad mokiniai gilina savo anglų kalbos žinias ir tobulina bendravimo ja kompetencijas – juk šiuolaikiniame pasaulyje turbūt neatsirastų nei vienos valstybės, kuri galėtų išsiversti be anglų kalbos. Tai svarbiausia tarptautinės komunikacijos ir verslo kalba, langas į pasaulį. Mokydamiesi užsienio kalbą mes ne tik įgyjame naujų žinių, bet ir pradedame geriau suprasti savo gimtąją kalbą, kultūrą, pastebime panašumus ir skirtumus tarp įvairių kalbų ir kultūrų. Tad teisus J. V. Getė, teigęs, kad „žmogus, kuris nemoka svetimų kalbų, nieko neišmano ir apie savo kalbą.“

Norite gauti naujienas el. paštu?

    privatumo politika