NaujienosEuropos egzaminas jau čia pat

Anykščių švietimo pagalbos tarnyba

Europos egzaminas jau čia pat

„Europos egzaminas“ vyks  2021 m. gegužės 7 d. nuo 9 val. interneto svetainėje https://europosegzaminas.lrt.lt/. Mokiniai ir visi norintys galės dalyvauti egzamine naudodami išmaniuosius telefonus, planšetes arba kompiuterius (iš anksto registruotis nereikia).

Egzamine kviečiami dalyvauti vyresnių klasių mokiniai. Iš kiekvienos mokyklos geriausiai pasirodęs mokinys pateks į „Europos egzamino“ finalą gegužės 25 d., kuris vyks internetu.

Atskira mokyklų, dalyvaujančių „Europos egzamine“, registracija nėra vykdoma.

Tikimės, kad ir šių metų „Europos egzaminas“ bus puikus būdas paminėti Europos dieną ir daugiau diskutuoti apie Europos Sąjungą su mokiniais.

Išsami informacija apie „Europos egzaminą“ pateikiama šiuose portaluose: https://europosegzaminas.lrt.lt/ arba https://ec.europa.eu/lithuania/events/EUexam_2021_lt

„Europos egzaminą“ organizuoja Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje kartu su Lietuvos nacionaliniu radiju ir televizija. Egzamino globėjas – Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda. Egzamino partneriai: Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerija, Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerija, „Europe Direct“ informacijos centrai, Jaunimo Europos komanda.

Iškilus klausimams dėl „Europos egzamino“ kreipkitės el. paštu europosegzaminas@coagency.lt arba tel. +370 699 74591.

Norite gauti naujienas el. paštu?

    privatumo politika