Naujienos„Nykščio namai & SPA” – tai sveikatingumo, pramogų bei poilsio kūrėjų komanda

Anykščių švietimo pagalbos tarnyba

„Nykščio namai & SPA” – tai sveikatingumo, pramogų bei poilsio kūrėjų komanda

Gyvendami Anykščių rajono kalvų ir medžių apsuptyje, dažnai nepastebime ne tik gamtos grožio, bet ir nežinome, kas Anykščiuose traukia turistus, ką turizmo sektoriuje dirbančios įstaigos gali pasiūlyti atvykstantiems, kokių specialistų reikia turizmo veiklų vystymui.

Kavarsko pagrindinės mokyklos daugiafunkcio centro 7–8 klasių mokiniai lankėsi viename iš turizmo paslaugas teikiančių objektų „Nykščio namai & SPA”, kurį sudaro viešbutis, restoranas, spa, konferencijų centras, siūloma laisvalaikio pramogos ir sporto renginių įvairovė.

Komplekso direktorė Daiva Indriūnienė, pristatydama veiklas, sakė, vertingiausi įstaigos ištekliai yra darbuotojai, o  sėkmė priklauso nuo komandos rezultatų. Darbuotojai – tai sveikatingumo, pramogų, poilsio kūrėjų ir maitinimo bloko komanda, kurią sudaro įvairių sričių specialistai nuo viešbučio tvarkos prižiūrėtojų iki restorano personalo.

Karjeros specialistė Asta Palaimienė

„Nykščio namai & SPA” – tai sveikatingumo, pramogų bei poilsio kūrėjų komanda„Nykščio namai & SPA” – tai sveikatingumo, pramogų bei poilsio kūrėjų komanda„Nykščio namai & SPA” – tai sveikatingumo, pramogų bei poilsio kūrėjų komanda„Nykščio namai & SPA” – tai sveikatingumo, pramogų bei poilsio kūrėjų komanda„Nykščio namai & SPA” – tai sveikatingumo, pramogų bei poilsio kūrėjų komanda„Nykščio namai & SPA” – tai sveikatingumo, pramogų bei poilsio kūrėjų komanda„Nykščio namai & SPA” – tai sveikatingumo, pramogų bei poilsio kūrėjų komanda

Norite gauti naujienas el. paštu?

[contact-form-7 404 "Not Found"]
Eiti prie turinio