Uncategorized @ltNuplauti kasdienio gyvenimo dulkes

Anykščių švietimo pagalbos tarnyba

Nuplauti kasdienio gyvenimo dulkes

Muzika padeda tobulėti, skleisti gėrį ir grožį, ugdo meilę, skatina teigiamas emocijas. Vaikai, draugaujantys su muzika, užauga laisvesni ir jautresni. Meninę jų saviraišką skatina įvairūs muzikiniai renginiai, iš kurių unikaliausias, pritraukiantis daugiausiai dalyvių, yra Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkursas „Dainų dainelė“, rengiamas dar nuo 1974 metų.

Gruodžio 19 dieną Anykščių Meno mokykloje vyko šio konkurso rajono etapas. Renginyje dalyvavo 7 solistės, 2 duetai ir 3 vokaliniai ansambliai iš Meno mokyklos, Kultūros centro bei Svėdasų Juozo Tumo-Vaižganto gimnazijos. Visų amžiaus grupių dalyviai atliko net 36 lietuvių ir užsienio autorių kūrinius, liaudies dainas. Vertinimo komisijai teko sunki užduotis – iš puikiai pasirodžiusių dalyvių atrinkti pačius geriausius, kurie dalyvaus antrajame etape. Šiemet Anykščių rajono „Dainų dainelės“ konkurso pirmojo etapo laureatais tapo net keturi jo dalyviai: dvi Anykščių meno mokyklos solistės – Aistė Vaizgėlaitė ir Emilija Grigaliūnaitė (mokytoja Simona Liamo), Svėdasų Juozo Tumo-Vaižganto gimnazijos mergaičių ansamblis (mokytoja Sigutė Kovienė) ir Anykščių kultūros centro mergaičių vokalinis ansamblis „Nenuoramos“ (mokytoja Jurgita Baldauskienė). Sveikiname laureatus ir dėkojame visiems dalyviams bei juos rengusioms mokytojoms.

Džiugu, kad mūsų miesto vaikai ir mokiniai nori ir turi galimybę dalyvauti šiame ilgametes tradicijas turinčiame renginyje, kuris ne tik puoselėja dainavimo kultūrą, bet ir daro visapusiškai teigiamą įtaką ir patiems dalyviams, ir jų klausytojams bei žiūrovams. Muzika pakylėja žmogų į sakralią erdvę, taurina širdis, skaidrina mintis, pasak danų rašytojo Peterio Hoego, ji „nuplauna nuo sielos kasdienio gyvenimo dulkes“, – kad pasitiktume Šventes susikaupę ir ramūs.

Nuplauti kasdienio gyvenimo dulkesNuplauti kasdienio gyvenimo dulkesNuplauti kasdienio gyvenimo dulkesNuplauti kasdienio gyvenimo dulkesNuplauti kasdienio gyvenimo dulkesNuplauti kasdienio gyvenimo dulkesNuplauti kasdienio gyvenimo dulkesNuplauti kasdienio gyvenimo dulkesNuplauti kasdienio gyvenimo dulkesNuplauti kasdienio gyvenimo dulkesNuplauti kasdienio gyvenimo dulkesNuplauti kasdienio gyvenimo dulkesNuplauti kasdienio gyvenimo dulkes

Norite gauti naujienas el. paštu?

[contact-form-7 404 "Not Found"]
Eiti prie turinio